První setkání s Medvědem - 4.7. 2006

Mědvědovi pro jeho postavu nick opravdu sedí :o)  Človíček zapálený pro tramp a krásy přírody. Mimo jiné hlavně pro lomy Malá a Velká Amerika. Žije v Plzni.

Příjemný, mladý muž, se kterým jsme se znali jen krátce z webu a když z jeho strany padl návrh na setkání, neváhali jsme ho přjmout. Sraz jsme měli 4.7. ve 14.00 hod. na  Zličíně.

 

Jsou dvě hodiny odpoledne, stojíme na autobusovém nádraží Zličín a čekáme na příjezd autobusu z Plzně, kterým má každou chvilku dorazit nám ještě neznámý, webový přítel Medvěd. Zatím ho známe jen z fotografií jeho stránek, čímž jsme ve výhodě, tak bychom ho snad měli poznat.

 

A skutečně, náš Méďa se nedal přehlédnout ani omylem  :o)

 

                                                                               

 

Po chvilce seznámení a posezení u nádražního stánku, jsme přemýšleli, kam se vydat dál. Na doporučení kamaráda Šakala jsme vyrazili směr Stodůlky - Hostinec u Šimáčků. Zde jsme s Medvědem prožili opravdu velice příjemné odpoledne, počasí nám přálo, zůstali jsme v zahradní restauraci a později se přestěhovali dovnitř.

 

                                               

 

 

Ani jsme se nenadáli a byl tu večer, Medvědovi odjížděl autobus ve 21.oo hodin a tak (ač neradi), museli  jsme pomalu končit a jet vyprovodit Méďu na nádraží.

 

                                                               

 

 

Autobus  měl  asi   půl  hodinové  zpoždění,  ale nakonec se Méďa přece jen dočkal,   ještě nám zamával z okénka a zmizel v dáli ... 

 

                                                       

 

 

Díky   Medvěde  za  hezké  chvíle  strávené  s Tebou,  moc  rádi   jsme  Tě  poznali  a budeme se těšit na další setkání !

 

 

Zpět na úvod

1 - 2